Milí absolventi,

zde si můžete stáhnout Europass, a to v českém, anglickém či německém jazyce. Jedná se o dodatek k Vašemu maturitnímu vysvědčení.

Europass – dodatek k osvědčení je dokument doplňující osvědčení o středním a středním odborném vzdělání (vysvědčení o závěrečné zkoušce, výuční list, vysvědčení o maturitní zkoušce), který využijete při hledání studia, práce nebo brigády. Více na edo.europass.cz. Pokud zde dodatek ke svému oboru nenajdete (dodatek musí mít stejný kód a název oboru jako Vaše absolventské vysvědčení), zažádejte si o jeho vystavení přímo u Národního centra Europass ČR na edo.europass.cz. Dodatek je platný pouze s příslušným vysvědčením o závěrečné zkoušce, výučním listem nebo vysvědčením o maturitní zkoušce.“

Více informací naleznete zde: http://www.nuv.cz/p-kap/dodatky-k-osvedceni

Při stahování dodatku dbejte na to, abyste vybrali dodatek se stejným kódem a názvem oboru vzdělání jako má Vaše absolventské vysvědčení.

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021