SŠIPS v médiích

Žáci SŠIPS často absolvují akce, při kterých mohou uplatnit své znalosti a dovednosti. Škola nabízí svým žákům velké množství aktivit, díky kterým si žáci mohou ověřovat, jak se vyvíjí jejich schopnosti. Tyto aktivity jsou nejen příjemným zpestřením výuky, ale zároveň napomáhají žakům při rozhodování o jejich budoucí kariéře.

Policistou na(ne)čisto

 

Jednou z pravidelných akcí, kde naši žáci reprezentují školu, je “Policistou na(ne)čisto” – workshop, kde má každý možnost si vyzkoušet své fyzické zdatnosti. Při splnění všech kritérii získává uchazeč roční osvědčení o způsobilosti ucházet se o práci. Na této akci  letos obsadili první a druhé místo naši žáci oboru BPČ Pavel Rousek a Jan Němčík. Jsme na ně velmi hrdí a věříme, že se chlapcům bude dařit i v dalších letech!

„Byli jsme tu už loni, to jsme ještě skončili za první pěticí. Letos jsme to sem šli vyhrát a to se nám povedlo,“ shodují se oba.

 

O velkém úspěchu Pavla a Honzy si přečtěte následující článek:

 

Příprava na ozbrojený útok

 

Naši žáci se každoročně zažívají evakuační cvičení, aby byli připraveni na to, jak se chovat v krizových situacích. Zažili “požár” v budově, umocněný užitím dýmovnic, při evakuaci se museli postarat o “raněné” spolužáky. Jedním ze zážitků byl “útok” ozbrojeného člověka. Tento jedinečný zážitek byl zdokumentován ČT24.

 

Zveřejněný článek doplněný videem si přečtěte v následujícím odkazu:

facebook_ssips
instagram_ssips
galerie_ssips
zivotveskole_ssips
centrum_bojovych_sportu
youtube_ssips