Poslušně hlásím … !

Poslušně hlásím, že jsem opět zde! Rok se s rokem sešel, samozřejmě ten školní, z prázdnin zbývá posledních pár dnů, a já se opět hlásím o slovo…

V naší škole už to týden pořádně žije. Učitelé do práce dorazili náležitě odpočatí, vydovolenkovaní a plní elánu. Doufám a věřím, že u vás – žáků panuje stejná nálada. 😉

Vy se s námi o své zážitky z prázdnin jistě podělíte po návratu do školy, ať už první školní den nebo po příjezdu z adapťáků, ale o prázdninách nezahálel ani pedagogický sbor. Tmelil se a tmelil na různých teambuldingových akcích, ať už občerstvovacího či akčnějšího rázu. O některých z nich dokonce víte z naší facebookové skupiny, soudě alespoň podle těch šedesáti reakcí pod jistou fotografií. Přesto je ale jasné, že na vlajícího MCho s 96-ti lajky prostě nikdo nemá… Aby se však nestmelili přespříliš a nezavládla ponorková nemoc, tak si páni učitelé a paní i slečny učitelky samozřejmě užívali i zcela individuálního odpočinku či cestování, třeba i jen prstem po mapě, protože ta letošní vedra občas dávala pěkně zabrat. Nicméně jsou zpátky a plní sil, připraveni potírat neznalost a šířit vědomosti.

Zatím je ve školní budově takové nezvyklé ticho, dokonce bývá slyšet i tikot hodin, to se ale změní už 3. září! Mám dojem, že po příchodu do školy na vás čeká několik horkých novinek. Nechci vám kazit překvapení, takže prozatím užívejte zbytku letních prázdnin, ať se máte o co podělit se spolužáky, z nichž jste mnohé dva měsíce neviděli, a v pondělí se budu těšit na třeťáky a čtvrťáky a ve čtvrtek na zadaptované druháky spolu s novými posilami – prváky.

A na závěr bonusová otázka, ať je vidět, kdo to čtení neflákal: Z jakého u nás v Čechách notoricky známého díla pochází první věta tohoto příspěvku? Ukažte, co víte, i když to ještě není na ostro… 😉

Váš
Moorelock Jones

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube