Začátek šk. roku – informace

Milí žáci a rodiče, doufám, že jste si přes léto odpočinuli, načerpali nové síly a nemůžete se dočkat nového školního roku! 🙂 Abychom vám to usnadnili, přinášíme shrnutí toho, co vás čeká.

PONDĚLÍ 3. ZÁŘÍ

Třídy 1. TB a 2. PB
– pojedou na adaptační kurz do Nového Dvora. Sraz je v 7:45 na parkovišti v ulici U Tří lvů (vedle rádia Faktor). Odjezd je v 8:00. Přijďte prosím včas.

Třídy 1. SI a 2. RI
– pojedou na adaptační kurz na Zadov. Sraz je v 8:00 na parkovišti v ulici U Tří lvů (vedle rádia Faktor). Odjezd je v 8:15. Přijďte prosím včas.

Třídy 3. MB, 3. NI, 4. KB a 4. LI se dostaví do školy, začátek v 8:00.

Výuka bude celý týden probíhat podle aktuálního rozvrhu, koukejte prosím na Bakaláře.

Přejeme Vám pohodový poslední prázdninový týden a těšíme se na vás ve šk. roce 2018/2019!