SŠIPS FANDÍ MOTORU

V rámci projektu třídy fandí motoru

se v pondělí 18. prosince zúčastnila třída 1. PB  /se dvěma  kamarády z  2. NI/ zápasu ČEZ Motor České Budějovice : LHK Jestřábi Prostějov.

Podmínkou bezplatného vstupu celého kolektivu do Budvar arény bylo vytvořit transparent dle vlastní fantazie s tématikou hokejového klubu.

A tak jsme se pustili do díla. Několik jedinců z 1. PB malovalo každé úterý po vyučování transparent. Mohli jsme tedy vyrazit na zápas. Celý večer v Budvar aréně byl tentokrát věnován Arpidě. Hokejoví fanoušci posílali dárkové dms, prodávaly se perníčky, i výtěžek z vydražených originálních dresů Motoru šel na konto Arpidy.

Zápas ale bohužel skončil prohrou domácího týmu. Přesto se dá říci, že jsme si večer s hokejem užili. Na závěr akce jsme dostali možnost vyfotit se s Martinem Heřmanem, hráčem č. 96 z ČEZ Motor České Budějovice, přímo na ledové ploše.

 

 

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube