Adapťáky – už se vás nemůžeme dočkat

Připomínáme všem prvákům a druhákům,

že od 4. do 6. 9. se budeme hromadně adaptovat a smát a potit a nadávat a moknout a plakat a trénovat a někteří možná i chvíli spát… Prostě si to budeme všichni náramně užívat a už se na vás moc těší oba realizační týmy (IT i BPČ).

Jen pro osvěžení základní informace:

BPČ sraz 7.45 U Tří lvů, odjezd směr Nový Dvůr 8.00

IT sraz 8.00 U Tří lvů, odjezd směr Nové Hutě 8.15

Zatímco IT mají obchůdek na dokoupení nezbytných zásob hned vedle své chaty, tak BPČ pro jistotu žádný obchůdek nemají široko daleko a budou tak závislí jen na vlastních zdrojích. Myslete na to, bezpečáci, a nafasujte si svá kafíčka a energy drinky z domova.

MC

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube