Co nás ještě čeká?

Nabitý poslední týden školy …

Přihlašování na akce, které proběhnou v posledním týdnu školy je už v podstatě uzavřeno.

Největší zájem přilákal jako tradičně PAINTBALL, hned za ním se umístil RAFTING NA DIVOKÉ VODĚ na kanále v Českém Vrbném, který se letos bude konat poprvé. I učitelů tam bude požehnaně, to jen abyste se nebáli naplno pustit do víru divoké vody. Slibuju, že pro vás určitě někdo skočí, když bude nejhůř! Asi bych ale křičela o pomoc především směrem „Klimešová – Cikán – Kabourek„. Rozhodně ne směrem „Zelenka“, protože ten na vás bude mávat svojí zrcadlovkou, a věřte mi, že si jí určitě nebude chtít namočit. Aspoň budete mít památku! Tedy pokud pana fotografa zcela nechtěně nevyřadíte již v pondělí na Paintballu
Nadchlo Vás i LEZENÍ ve sportovním areálu SKP, tak doufám, že v sobě někdo z přihlášených neodhalí skrytou fobii z výšek.

Pro ty méně odvážné se uskuteční akce s romantickým názvem „KOUPAČKA NA MRHALU“, a pokud bude počasí přát, tak hned dvakrát. Pokud počasí přát nebude, popř. budeme-li velmi znudění z pondělní koupačky a nebudeme chtít i následující den vystavovat svá celým školním rokem unavená těla blahodárným paprskům červnového sluníčka, půjdeme se projít po historických památkách Českých Budějovic. Stává se vám, alespoň těm z vás, kteří v Budějcích žijete, že jdete po městě, a říkáte si, jak to asi vypadá uvnitř tohoto domu, této vily, dvora apod. No bohužel, s tím vám naše KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA nepomůže, ale pokud vás takovéto myšlenky při brouzdání po městě napadají, tak se vám jistě bude líbit. A pokud ne, tak si vycházku zpestříte třeba zmrzlinou.

Pro kulturní nadšence připravila paní učitelka Veberová VÝLET DO PRAHY s divadelním představením „EVŽEN ONĚGIN“ v divadle ABC. Těším se na vaše poznatky a recenze  A v případě, že si budete chtít protáhnout svaly a nadýchat se čerstvého vzduchu, můžete vyrazit na PĚŠÍ VÝLET NA KOTEK. Po cestě si upečete buřty a dozvíte se jistě i pár zajímavostí od učitelského dua Cikán – Petřík!

Abychom neupřednostňovali jen akce „fyzicky náročné“, ale dopřáli si i té psychické masáže, podíváme se do HVĚZDÁRNY A PLANETÁRIA (ano, skutečně je nutné použít oba dva názvy, budeme se přece vzdělávat nejen o hvězdách, ale i planetách). A když se Elon Musk vytasil se svým ambiciózním plánem osídlení Marsu, možná bychom si měli o těch „našich“ a nejen „našich“ planetách něco nastudovat. A pokud byste raději studovali s panem Čížkem, bude se na vás těšit ve středu ve škole od 9:00.

A v pátek? No v pátek už je jen vysvědčení 🙂

PŘEHLEDNÝ HARMONOGRAM
PO 26. 6. 2017
Paintball
Koupačka na Mrhalu (hezké počasí)
Procházka po ČB (špatné počasí)

Út 27. 6. 2017
Rafting na divoké vodě – Vodní kanál v Českém Vrbném
Koupačka na Mrhalu (hezké počasí)
Procházka po ČB (špatné počasí)

ST 28. 6. 2017
Výlet do Prahy + divadlo Evžen Oněgin
Pěší výlet na Kotek
S Čížkem ve škole

ČT 29. 6. 2017
Lezení ve sportovním areálu SKP
Planetárium

PÁ 30. 6. 2017
Předávání vysvědčení + focení

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube