KONEC ROKU?!?

To jako vážně? On už zase bude konec roku? To není možné! Vždyť nedávno byl teprve únor a zrovna jsme začali…  A že jsme začali pěkně zostra. Nevěříte? Pro ověření ani nemusíme chodit nikam daleko, stačí na facebookovou stránku naší školy.

 

První únorová akce – cvičení obrany proti ozbrojenému útočníkovi, a s tím trochu té mediální pozornosti. Pak jsme oslavili Valentýna posláním rekordních 158 valentýnek, stihli jsme vybrat budoucí prváky na základě přijímací zkoušky, čtvrťáci mezitím písemně i ústně maturovali, do toho proběhly dva Survivaly, jeden na sněhu, druhý na vodě, uskutečnily se i dva týdny vaší praxe a exkurzí a poznávacích výprav za zdi naší školy se odehrálo nepočítaně … Ani pedagogický sbor nezahálel a o prázdninách – jarních i velikonočních – se školil ve zdravovědě i informačních technologiích, aby se ani jeden studijní obor necítil odstrčeně…

 

 

 

Neskutečné! I z „kapesního Google kalendáře“ jednoho studenta ze 3. JI můžete vyčíst, a ti, kteří se ještě dokáží soustředit na jednoduché matematické operace, i spočítat, že do konce aktuálního školního roku zbývají přesně 3 týdny, tudíž ve své školní lavici strávíte ještě dlouhých patnáct dní. Chci říct, už jen kratinkých patnáct pracovních dní, protože konec školního roku je přeci všemi zúčastněnými – jak žáky, tak pedagogickým sborem – vnímán jako ta největší katastrofa hned po globálním oteplování. Nebo se pletu?!?

Každopádně, připomínám, že než zahltíte své mozky přemýšlením o plánech na nadcházející prázdniny, máte ještě zhruba v následujících dvou týdnech možnost oslnit svými znalostmi a dovednostmi takříkajíc „k věci“, a pokud je to potřeba a je-li zde stále možnost, poupravit své výsledné známky v jednotlivých předmětech, popřípadě rozhodnout známky doposud nerozhodné. Mějte ale na paměti, že úprava je možná oběma směry, a taktéž, že učitel není kouzelník, a dejme tomu z trojek, nasbíraných během pololetí, výslednou jedničku prostě nevykouzlí…

Váš Moorelock Jones

 

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube