PUŤA, PUŤA, VRKÚ, VRKÚ!?!

V posledních desítkách dní na SŠIPS jsme se ve škole vůbec nenudili, v čemž mi jistě dáte za pravdu. Středeční ráno ale rozhodně trumflo i našich (doufejme, víc než) pár minut slávy na internetu a v televizi, neboť přineslo velmi mnoho nezodpovězených otázek… A teď skutečně nemám na mysli otázku z nejzásadnějších, a to, kdy už bude konečně teplo, nýbrž například, jak je možné, že se nám v budově, patrně v noci z úterka na čtvrtek, nekontrolovaně rozšířila populace ptactva? Kam se podíváte, všude holubi přepásaní izolepou, aby nesklouzávali z hladkých povrchů, jakými jsou třeba stěny, nástěnky či skleněná výplň dveří kabinetu K1, kde se vylíhli dokonce dva. Asi aby jim nebylo smutno…

Rozšířili se sem patrně z naší facebookové skupiny. Někdo se asi zapomněl odhlásit… Doposud marně pátrám po hlubším významu holubí invaze ve škole, neb pozorovat statické výjevy holubů v různých situacích není ani zdaleka tak zábavné, jako sledovat na facebooku holuba tlukoucího hlavou o podlahu v (na holuba) poměrně slušném tempu. Zde to má nejspíš vyjadřovat nějaký pocit či náladu, v případě výše zmíněného holuba stiženého padoucnicí jen těžko říct jakou…

Ve školních kuloárech se povídá, že původcem holubí invaze je recesistická skupina o třinácti lidech z třídy 1.NI. Těžko říct, kdo jí velí. Nutno podotknout, že ostatní ajťácké třídy to nesou s velkou nelibostí, patrně jsou dotčeni a tak trochu žárlí, že se nějakou tou recesistickou akcí nezapsali do historie školy sami, neb je to ani nenapadlo.

Snad nám tedy sami recesisté vysvětlí, co bylo záměrem. Poté by ještě mohli odpovědět na otázku, která mě osobně sžírá nejvíce, protože v případě, že výlep holubů mají na svědomí skutečně oni, bez jakékoli zástupkyně něžnějšího pohlaví ve třídě, jak se mohl jeden z holubů dostat až na dámské záchody? Telekineze? Mezitřídní spolupráce? Záhada!

Váš Moorelock Jones

PS: Automat na kávu se urazil, že letos nedostal žádnou Valentýnku, a to tak moc, že se upgradoval na (brzy) fungující verzi. Chovejte se k němu s úctou a pokorou, aby se nemusel resetovat na původní verzi… 😉

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube