Chceš se stát IT expertem/expertkou?

Pokud jsi na otázku odpověděl „ANO“, potom jsi tu správně. Naše škola ti umožní rozvíjet tvůj talent, vyzkoušet si nejrůznější IT specializace i nejnovější IT vybavení.

 A co na to naši prváci?

“Tuto školu jsem si vybral proto, že je to bezkonkurenčně nejlepší IT škola v Jihočeském kraji. Vybavení učeben IT technikou je velmi kvalitní, např. PC sestavy s grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX1060 a procesory Intel® Core™ i7-6700K Skylake. Poloha školy je také velmi výhodná. Na náměstí jsou to tři minuty a na autobus a vlak minuty dvě. Spolužáci – i z vyšších ročníků – jsou strašně fajn a učitelé ví, o čem mluví. Učí zajímavě, neohraně a navíc škola posílá studenty na všechny možné soutěže, školení a semináře. Dozvíte se tu to nejlepší z IT a vyžijete se i sportovně, což je, si myslím, u “ajťácké” školy velké plus.”

 

img_7920

Podívejte se na video z tvorby našich čtvrťáků v předmětu 3D grafika!

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube