UŽ JE TO TADY!

A teď nemám úplně na mysli konec čtvrtletí, které se také kvapem blíží, nýbrž dlouho očekávanou, každoroční, tradiční akci Movember! Zatímco dobré známky za vámi odvedenou kvalitní práci můžete vesele sbírat až do pátku 11. 11., kdy se uzavírá klasifikace za první čtvrtletí, tak Movember bude na pořadu dne už toto úterý, čili zítra 8. 11.

Už teď se jistě všichni moc těší na tu sbírku drsných chlapů se studeným větrem ošlehanou tváří ozdobenou mužným porostem v oblasti pod nosem, a to vše k rozšíření povědomí a podpoře boje se zákeřnou rakovinou prostaty.

Doufám, že dámy i letos nezůstanou pozadu a opět nám ukážou, co je v oblasti knírků zrovna v módě za barvy, tvary a materiály. Malou ochutnávku už jsme dostali, a tak nezbývá než doufat, že se fotomontáž stane skutkem. Slovy Jana Sladkého Koziny z Jiráskových Psohlavců, „Hyn sa hukáže“!

Další zajímavá akcička, která proběhla už minulý týden, mnou pracovně nazvaná „proužkované pondělí“, protože jsme potřebovali pro letošek změnu, anebo došly barvy, neměla, jak se zdá zas až takový úspěch, jak se očekávalo.

Ale jak by mohla? Každý, kdo naši školu už nějakou dobu navštěvuje, přece ví, že mezinárodním poznávacím znakem ajťáků, kteří tvoří polovinu osazenstva školy, jsou kostky! Celkem je chápu, nic nepůsobí tak vznešeně, jako skotský tartan, který mám i já v oblibě. Doufám tedy, že příště už se bude hlasovat správně a my se uvidíme všichni v kostkovaném…

Váš Moorelock Jones

PS: Doktor Watson, jenž není ani doktor ani Watson, stále neumí vařit ani nosit kávu, ale v oblasti nápadů je excelentní. Až překoná stud, určitě si od něj něco se zájmem přečtete. Již se to blíží! 😉

 

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube