Orientační běh – 19. 9. 2016

Milí žáci tříd 1. MB, 1. NI a 2. KB,

v pondělí 19. 9. 2016 se zúčastníte tradiční každoročně pořádané akce „Orientační běh SŠIPS“, která se koná v městském parku Stromovka v Českých Budějovicích.

Sraz je v pondělí 19. 9. 2016 v 9:45 hodin za Kauflandem na okraji Stromovky. Pan učitel Albrecht a pan učitel Cikán vás budou netrpělivě vyhlížet, tak je vyhlížejte také, ať se všichni zdárně sejdete.

Akce se bude konat za jakéhokoliv počasí, proto se prosím vybavte vhodným oblečením, ať vás nepřekvapí déšť či zima. Běžecká/sportovní obuv, smysl pro čest a dobrá orientace v prostoru jsou samozřejmostí 🙂 Nezapomeňte na pití a svačinu.

Konec akce je naplánován na cca 12:00 hodin. Pro vítěze jsou připraveny zajímavé ceny.

Příjemnou zábavu!

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube