Je to tady!

HALÓ, HALÓ!

Tak co? Odpočatí? Vyspalí do sytosti? Vypovídaní kamarádům? Vyskotačení přes léto? Natěšení na spolužáky? Připraveni na adapťák? Smíření s končícími prázdninami?

Už bruslím na tenkém ledě? 🙂

Také jste se všimli, že letos léto trvalo čtrnáct dní – týden v červenci a týden v srpnu? 🙂 Doufám ale, že jste si ho i přesto náležitě užili, obšťastnili sourozence, rodiče a prarodiče svou neustálou přítomností, možná si něco málo přivydělali, vídali se s přáteli „naživo“ nejen přes Facebook, pochytali všechny Pokémony a moc nespílali kamarádům za nestandardní strategie při hraní CS:GO do brzkých ranních hodin…

Od mých nadějí ale zpátky k oficialitám.

Na vědomost se dává, že naše milovaná škola pořád stojí! Přes vaše toužebná přání nespadla ani nevyhořela, zato se tu děly věci! Malování, tuning počítačů v učebnách, na které mají obyčejní smrtelníci zakázáno sahat, natož se přibližovat na méně jak pět metrů… No dobře, zákaz patrně platí jen pro mě.

Zpátky k tématu. Školní budova se v neporušeném stavu nachází stále na stejném místě, a proto se už můžete těšit na prvního září! Kdybyste to totiž doposud náhodou nezaregistrovali, prázdniny pomalu končí, odpočet byl zahájen. Deset, devět, osm… Už jen/ještě osm dní zbývá na odpočinek a nabrání sil do nového školního roku, dnešek nepočítaje.

Tak nezapomeňte… za osm dní všichni zde a v plné polní! Samozřejmě krom prváků a druháků, kteří v té plné polní dorazí na adapťáky!

 

Brzy nashle…

 

I za učitelský sbor,

Váš Moorelock Jones

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube