Ostré střelby 4. EB

Dne 13. 4. 2016 se ve střeleckém areálu v Týně nad Vltavou konal nácvik ostrých střeleb třídy 4. EB. Pod odborným a obětavým vedením Bc. Jindry Petříka jsme měli možnost vyzkoušet si střelbu ze dvou pistolí (Jericho a Glock), revolveru Taurus, samopalů vz. 58 a Škorpion, z pušky, která pamatuje druhou světovou válku (Mosin Nagant) a nakonec i z brokovnice Remington. Akce se moc líbila a chci za všechny Jindrovi poděkovat. Všichni, kteří stříleli, včetně pana učitele na IT Ivana Janotky, si akci užili a hlavně se nikomu nic nestalo (až na malé zranění Klimči, které nesouviselo se střelbami 🙂 ). Ti, kteří zrovna nestříleli, si užívali slunečného počasí a skvělých klobás z grilovací kuchyně Jakuba Brejžka.

Díky za vše!

Petra Klimešová

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube