Bronz z krajské Prezentiády 2016

Krajského kola Prezentiády – soutěže prezentačních dovedností, kam postoupili díky své skvělé prezentaci z nominačního kola, se ve středu 6. 4. 2016 zúčastnili tři žáci třídy 2. IB, oboru Bezpečnostně-právní činnost.

Mikuláš Pecl – kapitán týmu, Roman Koten a Nela Trachtová předvedli naprosto brilantní výkon a vybojovali 3. místo v kraji, jen pár bodů v závěsu za prvními dvěma týmy!

Téma prezentace bylo „Kde domov můj?“ a tým se pod vedením kapitána rozhodl uchopit jeho zpracování jako průvodce našimi dějinami s podtitulem „Kam vlastně patříme?“. Porota velmi pozitivně hodnotila informační hodnotu jejich prezentace a perfektní technické zpracování. Mikuláš byl jako vždy výřečný, vtipný a pohotový, Roman nezdolný a přesný a Nela, která de facto zachránila celý tým, když se nabídla jako náhradnice za Josefa Studeného jen pár dní před plánovaným vystoupením, byla jako vždy usměvavá, energická a dodala celému vystoupení nezbytnou uvolněnou atmosféru.

Konkurence, co do počtu družstev nebyla největší, ale gratulace je o to větší vzhledem k faktu, že všechny ostatní týmy byly z gymnázií. Jako jediná střední škola v Jihočeském kraji jsme postoupili do krajského kola a vybojovali bronz, a to je ohromný úspěch!

V galerii na našem webu a na našich facebookových stránkách již nyní najdete fotografie z krajského kola a brzy i celé video prezentace z nominačního kola!  Za jeho kompletní zpracování patří velký dík našim ajťákům ze třídy 2. JI Tomáši Slačíkovi, Tomáši Markovi a Sašovi Matsyshinovi.

Ještě jednou gratuluji a děkuji za skvěle strávený den!

Dita Schönbeková

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube