ANGLIE – Londýn

Dne 8. 12. 2015 v 11:45 hod je sraz ve vestibulu školy a odchod na místo odjezdu autobusu do ulice U Tří lvů (na parkovišti u rádia Faktor). Výuka pro účastníky exkurze je první tři hodiny. Ti, kteří chtějí stihnout rychlý oběd ve školní jídelně (vydává se od půl 12) se dostaví rovnou na místo odjezdu do 11:50 hod. Ti, kteří půjdou rovnou z vestibulu školy, si oběd odhlásí. Odjezd je cca ve 12:00 hod.

Jak již možná víte, SŠIPS, o. p. s.získala dotaci z programu OPVK výzva č. 56 – Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyty pro žáky a učitele. Pobyt je plně hrazen z dotací OPVK a je tak pro žáky i učitele zcela zdarma. V rámci jazykově-vzdělávacího pobytu se šedesát žáků a tři učitelé vypraví na 6ti denní pobyt do Londýna, a to ve dnech od 8.- 13. 12. 2015. Tam se zúčastní nejen výuky anglického jazyka v rozsahu několika hodin denně, ale čeká je i velmi pestrý program plný památek a ruchu velkoměsta. Ubytování je zajištěno v rodinách, a tak bude mít každý jedinečnou příležitost procvičit si angličtinu v reálném světě.

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube