Vltava 2015

Tak jako každý rok i letos jsme jeli na vodu. Dokonce jsme tomu obětovali i jeden den osobního volna, protože se všichni milujeme a nemůžeme bez sebe být delší dobu. Já vůbec nevím, jak přežijeme prázdniny.

Akce byla super, počasí taky – dokonce i ten déšť se mi nakonec podařilo přivolat. Mnozí účastníci zřejmě usoudili, že jezdit na kanoi tradičním způsobem je trapně nudné, a proto ji měli neustále dnem vzhůru. Díky nim jsem se nenudil ani já. Jenom rafťáci jezdili pořád klasicky a ještě nám šplhounsky nosili lodě na suchu.

Pod Dívčákem nás přepadli Vikingové. Zřejmě se pomocí magie přesunuli v čase a z vodních mlh nám vypluli v ústrety na svém nafukovacím drakaru. Tady ovšem veškerá poetika končí, protože následně vykoupali všechny, kteří to do té chvíle nedokázali sami.

Děkuji všem za úžasné zážitky a mým kolegům (Jindrovi, Sáře, Víťovi a Petře) za jejich práci.

Za rok zase na vodě (nebo pod vodou).

MC

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube