Ostré střelby

Ve středu 1. 4. byl apríl a také napadl sníh, ale hlavně proběhl nácvik ostrých střeleb třídy 4. BB ve střeleckém areálu u Týna nad Vltavou. Pod odborným a obětavým vedením Bc. Jindry Petříka jsme měli možnost vyzkoušet si střelbu ze dvou pistolí (Jericho a Glock), revolveru Taurus, samopalů vz. 58 a Škorpion, z pušky, která pamatuje druhou světovou válku (Mosin Nagant) a nakonec i z brokovnice Remington. Akce se mi moc líbila a chci za všechny Jindrovi poděkovat. Všichni, kteří stříleli, si akci užili a hlavně se nikomu nic nestalo. Dojem z úspěšného průběhu celého dopoledne nám navíc umocnila nejmenovaná studentka, která si na vlastní kůži (nebo kalhoty) vyzkoušela zákon gravitace. Díky za vše!

MC

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube