Microsoft STC – úspěšné tažení v celonárodním finále

17. 12 2014 se v Praze uskutečnilo celonárodní finále do Microsoft – Studentské trenérské centrum. Naši školu reprezentoval Daniel Kotrč (2.FI), který již měl úspěšně za sebou krajské kolo (zde). Finále se zúčastnilo bezmála 60 top studentů z celé České republiky.

Dan si na finále připravil elektronickou prezentaci a jak sám přiznal, byl velmi nervózní. Každý student se musel prezentovat před komisí a reagovat na „záludné“ dotazy. Celá akce byla velmi dlouhá, studenti nervózní, ale nakonec bylo rozhodnuto.

Dan uspěl a stal se NOVÝM ČLENEM STUDENTSKÉHO TRENÉRSKÉHO CENTRA MICROSOFTU (ročník 2015 – 2016). Jihočeský kraj byl ze všech krajů nejúspěšnější, což vypovídá o kvalitě krajského kola.stc

Danovi velice gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v studentské komunitě – Microsoft.

Facebookové stránky Microsoft STC – https://www.facebook.com/MicrosoftSTC

Oficiální stránky Microsoft STC – microsoft.cz/stc

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube