Vítězství v piškvorkách

Tělocvična Gymnázia Jírovcova v Českých Budějovicích hostila 10. 11. 2014 ten nejobsazenější turnaj z celých Jižních Čech. Za naši školu se zúčastnily 2 týmy, DREAM TEAM (Lukáš Forman, Lenka Kocmoudová, Daniel Hejplík, Matěj Šandera, Jaroslav Hron) a A TEAM (David Brožek, Matěj Pflugmacher, Eliška Daová, Miroslav Nohava, Dominik Vícha). Na začátku turnaje proběhlo rozlosování v zastoupení kapitánů. David bohužel neměl šťastnou ruku a rozlosoval svůj tým do nejpočetnější 5-členné skupiny.

Turnaj začal a bohužel ne moc slavně. Na začátku oba týmy prohrály své zápasy. Z každé skupiny postupovaly pouze 2 týmy, takže taktika byla jednoduchá, prostě všechno vyhrát.:-) A ta nám vyšla dokonale, postoupili jsme. Do playoff se dostali ti nejlepší a zápasy začaly být delší. A TEAMu se už tak nedařilo, ale DREAM TEAM pokračoval na vítězné vlně. Asi největší bitvu svedl v semifinále. Ve finále je čekali SEPTÍCI (Gymnázium Týn nad Vltavou), zápas se rozhodl za stavu 12:6, poslední zápas Matěje už byl jen formalitou, získali jsme pohár.

Pořadí:
1. místo: DREAM TEAM (SŠ informatiky a právních studií České Budějovice) ve složení: Lukáš Forman, Lenka Kocmoudová, Daniel Hejplík, Matěj Šandera, Jaroslav Hron
2. místo: septíci (Gymnázium Týn nad Vltavou) ve složení: Nikola Stejskalová, Adam Růžička, Jiří Bigas, Ondřej Lukášek, Jan Strouhal
3. místo: Jírovcovka C (Gymnázium Jírovcova České Budějovice) ve složení: Jan Baron, Martin Vodák, Ondřej Petrouš, Vojtěch Rozhoň, Jan Michalec

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube