Software od Microsoftu pro současné i budoucí žáky oboru IT ZDARMA

dreamsparkProgram Microsoft DreamSpark Premium je licenční variantou pro školy s výukou IT technologií. Licence pořízené v rámci tohoto programu jsou trvalé a slouží výhradně k výuce. Cílem je usnadnit školám a žákům přístup k vývojovým produktům, platformám a serverům společnosti Microsoft (např. Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows server 2008, Visual Studio 2012, … ).

Kompletní balíček softwaru, který mohou SOUČASNÍ i BUDOUCÍ žáci OBORU IT využívat ZDARMA naleznete zde.

Mezi výhody patří:

  • Přístup k nejnovějšímu vývojovému SW Microsoft pro vyučující i žáky – betaverze, nové verze, aktualizace obsaženého SW
  • Bez omezení počtu instalovaného software pro účely výuky na učebnách
  • Žáci účastnící se výuky IT na škole s DreamSpark si mohou bezplatně stáhnout software do svých osobních počítačů a používat jej k práci týkající se kurzů a osobních nekomerčních projektů i mimo školu.
  • Licence jsou trvalého charakteru.
  • Jednoduchá licenční správa.

Přístupové údaje do systému zde.

PŘIPRAVUJEME PRO SOUČASNÉ I BUDOUCÍ ŽÁKY MICROSOFT OFFICE PRO PLUS ZDARMA.

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube