Vyznání

Ve středu 19.12. 2012 proběhl již 8. ročník Zimního výstupu na nejvyšší vrchol Blanského lesa – Kleť. Sice jsme nepřekonali loňský rekord v účasti, ale i tak nás zasněženou stezkou přímo pod lanovkou vystoupalo až nad oblaka úctyhodných 71 lidí a 2 psi. Když jsem v roce 2005 tuto tradici zakládal, ani ve snu by mě nenapadlo, že bude mít tak dlouhé trvání a že za tuto dobu donutím silou vlastní vůle vylézt na Kleť takové množství lidí. Velice mě těší a hřeje na srdci, že akce se pravidelně účastní nejen současní žáci a pedagogové, kteří to mají jaksi povinně, ale i žáci bývalí, kteří chodí prostě proto, že mě rádi vidí, a protože si jednoduše nedokážou vánoční čas bez Kleti představit. S polárnickým pozdravem ZMRZ PRST se těším na příští výstup.

Michal „MC“ Cikán

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube