Microsoft Imagine Premium

imagine_logo Microsoft Imagine Premium

Program Imagine je licenční variantou pro školy s výukou IT technologií. Licence pořízené v rámci tohoto programu jsou trvalé a slouží výhradně k výuce. Cílem je usnadnit školám a žákům přístup k vývojovým produktům, platformám a serverům společnosti Microsoft (např. Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows server, Visual Studio, … ).

Kompletní balíček softwaru, který mohou SOUČASNÍ i BUDOUCÍ žáci OBORU IT využívat ZDARMA naleznete zde.

Mezi výhody patří:

• Přístup k nejnovějšímu vývojovému SW Microsoft pro vyučující i žáky – betaverze, nové verze, aktualizace obsaženého SW
  • Bez omezení počtu instalovaného software pro účely výuky na učebnách
  • Žáci účastnící se výuky IT na škole s Imagine si mohou bezplatně stáhnout software do svých osobních počítačů a používat jej k práci týkající se kurzů a osobních nekomerčních projektů i mimo školu.
  • Licence jsou trvalého charakteru.
  • Jednoduchá licenční správa.

Přístupové údaje k programu:

web adresa: imagine.stredniskola.cz (adresa je bez www)
uživatelské jméno: Váš školní email (uživatelské_jméno_do_pc@stredniskola.cz)
heslo: sdělí Vám správce programu (Mgr. Vladimír Čížek, DiS.)