Informace k jednotným přijímacím zkouškám

Vážení uchazeči o studium,

rádi bychom Vás pozvali na jednotné přijímací zkoušky na SŠIPS, které se budou konat ve dnech 12. 4. a 16. 4. 2018 na adrese naší školy, tj. Žižkova tř. 4, České Budějovice, 370 01.

Do školy budou žáci a rodiče vpuštěni nejdříve v 8:00. Do učebny, kde budou probíhat zkoušky, až v 8:30.

ZDE najdete přesný časový rozpis přijímacích zkoušek z češtiny i matematiky.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám hodně štěstí!

DŮLEŽITÉ:

Připomínáme, že mezi povolené pomůcky patří modře či černě píšící propisovací tužka a rýsovací potřeby (trojúhelník, kružítko, tužka, úhloměr), proto si je nezapomeňte přinést.

Dále si s sebou vezměte přiloženou pozvánku, která slouží k identifikaci uchazečů! Před začátkem zkoušky zadávající učitel zkontroluje žáky pozvané k jednotné přijímací zkoušce.

Kateřina Cikánová,