VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2017

Hledáte ideální střední školu? Přijďte hledat na výstaviště!

Největší veletrh VZDĚLÁNÍ A ŘEMESEL v jižních Čechách začíná již příští středu 22. 11. 2017.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ se ve středu 22. 11. 2017 koná též na výstavišti, nikoliv v prostoru školy.

A máte se na co těšit . Představíme vám oba naše maturitní obory – INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE a BEZPEČNOSTNĚ PRÁVNÍ ČINNOST. Od středy do pátku tak budete mít možnost se seznámit s naší školou, našimi učiteli i žáky!

Jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše otázky a pomoci Vám v rozhodování, zda je naše střední škola to pravé pro Vás.. Mimo jiné vám předvedeme nejnovější technologie, se kterými pracují žáci IT při výuce (3D tiskárna, 3D scanner, webová animace, roboti Lego Mindstorms) či laserovou střelnici oboru BPČ.

 

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube