ORIENTAČNÍ BĚH SŠIPS 2017

Milí žáci tříd 1. PB, 2. MB, 2. NI a dobrovolníci z 1.RI,

v pondělí 18. 9. 2017 se zúčastníte tradiční každoročně pořádané akce „Orientační běh SŠIPS“, která se koná v městském parku Stromovka v Českých Budějovicích.

Sraz je v pondělí 18. 9. 2017 v 10:00 za Kauflandem na okraji Stromovky. Netrpělivě vás tam budeme vyhlížet s panem učitelem Petříkem a paní učitelkou Míkovou, tak nás vyhlížejte také, ať se všichni zdárně sejdeme.

Akce se bude konat za jakéhokoliv počasí, proto se prosím vybavte vhodným oblečením, ať vás nepřekvapí déšť či zima. Běžecká/sportovní obuv, smysl pro čest a dobrá orientace v prostoru jsou samozřejmostí.

Nezapomeňte na pití a svačinu.
Konec akce je naplánován na cca 13:00 hodin. Pro vítěze jsou připraveny zajímavé ceny.

Těším se na vás a vaše výkony.
MC

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube