Důležité upozornění pro maturanty 4. FI a 4. GB

Slavnostní zahájení a informace co s sebou

Slavnostní zahájení pro třídu 4. FI
– je v pondělí 22. 5. 2017 od 7:15 – 7:30 hodin. Tohoto zahájení se musí zúčastnit VŠICHNI žáci připuštění k maturitní zkoušce ze třídy 4. FI (tzn. kromě těch, kteří připuštěni nebyli). S sebou si nezapomeňte vzít OBČANSKÝ PRŮKAZ, který stejně jako u didaktických testů a písemných prací budete muset mít při sobě i po celou dobu konání ústních zkoušek. Bez občanského průkazu nemusíte být ke zkoušce připuštěni.

Slavnostní zahájení pro třídu 4. GB
– je ve středu 24. 5. 2017 od 11:15 – 11:30 hodin. Tohoto zahájení se musí zúčastnit VŠICHNI žáci připuštění k maturitní zkoušce ze třídy 4. GB. S sebou si nezapomeňte vzít OBČANSKÝ PRŮKAZ, který stejně jako u didaktických testů a písemných prací budete muset mít při sobě i po celou dobu konání ústních zkoušek. Bez občanského průkazu nemusíte být ke zkoušce připuštěni.

Zároveň je již tradicí, že si každá třída připraví krátký uvítací proslov pro předsedu maturitní komise (pedagog/pedagožka z jiné školy). Dohodněte se, kdo proslov přednese a připravte si pár vět na uvítanou.

Děkuji za pozornost. Doufám, že jste text dočetli až sem.
Přeji hezký poslední víkend v roli maturujících! Ten příští už snad budete slavit jako absolventi.