Praktické maturity 2017

Milé třídy 4. FI a 4. GB,

ve středu 26. 4. vás čeká převzetí vysvědčení za čtvrtý ročník denního studia vašich studijních oborů a následně předvedení vašeho umu při praktické maturitní zkoušce. Domnívám se, že jste jak nedočkaví, tak lehce nejistí z těchto očekávání věcí příštích. Chci vás ubezpečit, že je to normální a cítily se takto zvláštně všechny maturující třídy před vámi.

Ráda vás uklidním přáním všeho dobrého do těchto počinů a věřte, že se na vás budu těšit při skládání první ze zkoušek z dospělosti.

A jak věřím, myslet na vás budu nejenom já, ale i ostatní kolegové.

Mgr. Kateřina Cikánová

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube