SPANÍ VE ŠKOLE

Podívejte se na fotky ze Spaní ve škole, které se uskutečnilo v pátek 24. 3. 2017. Tento ročník byl jeden z nejvíce početných a o aktivity nebyla nouze. Velké poděkování patří všem, kdo přišli a aktivně se účastnili všeho, co nám tato akce nabídla. Jen tak dál i v běžném školním životě 🙂

Konečně je tu SPANÍ VE ŠKOLE !!!
PRO KOHO: pro prváky povinně, pro ostatní platí následující: v kabinetu K2 přijímáme vaše žádosti o povolení vstupu na území SŠIPS v době konání akce. Máte-li co nabídnout, vaší žádosti bude vyhověno. 
KDY: pátek 24. 3. – sobota 25. 3. 2017, 19:00 – 7:00
CO S SEBOU: cokoliv pro volnočasové aktivity, společenské hry, ajťácké vybavení (ajťáci ví), dostatek jídla a pití a hlavně perfektní náladu a veselou mysl, klidně i pyžama a spacáky 🙂

 

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube