Promoce v Microsoftu

Na začátku školního roku 2016/2017 jsem si mohl vybrat ze 4 řešení absolventské práce. Vybral jsem si řešení „Office 365 pro vedení školy“. Po konzultaci s panem učitelem Čížkem jsme navrhli, jak by vše mělo být. Následovala realizace. O vánočních prázdninách jsem se dozvěděl, že v úterý 10. ledna 2017 mám přijet do Prahy na obhajobu své absolventské práce. Musel jsem si připravit prezentaci zhruba na 10 – 15 minut.

Po únavné cestě a 3 hodinách spánku jsem se dostavil do budovy Microsoftu a s velikou trémou jsem vyčkával před sálem, než mě zavolají a půjdu na řadu. Po zavolání mého jména jsem tedy s úsměvem vstoupil do místnosti, připojil notebook a začal s prezentací. Po záludných otázkách porotců a následném ohodnocení mi bylo řečeno, že jsem úspěšný absolvent programu Microsoft Studentské Trenérské Centrum a že se mám dostavit za týden na promoce.

Tímto bych chtěl poděkovat (jednomu nejmenovanému třídnímu učiteli) panu učiteli Čížkovi, bez kterého bych se ani o tomto programu nedozvěděl a který mi velice pomohl při řešení problémů. Jsem velice rád za to, že jsem mohl být součástí Microsoft STC, kde jsem zažil neskutečné věci a poznal super lidi, se kterými, doufám, budu nadále v kontaktu. Velké díky patří také lektorům Karlovi Klatovskému a Jaroslavu Šindlerovi. Úžasné 2 roky jsou za mnou, teď už jen udělat maturitu… a dál se uvidí. 🙂