INformace – poslední týden před Vánocemi

Protože nás toho čeká opravdu hodně, přináším zde shrnutí toho, co se bude příští týden dít.

PONDĚLÍ 19.12.2016

Pro žáky 3. a 4. ročníků se koná divadlo „ORWELL – 1984“ ve Velkém sálu Metropol. Sraz je v 8:10 hodin zezadu Metropolu před školní jídelnou ZŠ Dukelská. Od 4. vyučovací hodiny probíhá pro všechny výuka dle aktuálního rozvrhu. Ostatní třídy se učí dle aktuálního rozvrhu. Zároveň probíhá Futsal. ti, koho se to týká, jsou již informovaní.

STŘEDA 21.12.2016

Vánoční den SŠIPS – přijďte oblečení do bláznivých vánočních svetrů a jiných vánočních doplňků!

Více informací zde na našem Facebooku!

ČTVRTEK 22.12.2016

Pro všechny je v nabídce Kleť aneb Kilimanžáro Challenge. Sraz v 7:45 v nádražní hale vlakového nádraží v ČB (u automatu na kávu). Ti méně zdatní přijdou do školy na 8:00 hodin. Máme pro vás připravený projektový den 🙂 Ti, kteří se nezúčastní ani jednoho programu, nechť přinesou omluvenku do pondělí 19. 12. 2016.

DALŠÍ PODROBNOSTI O KLETI

Pro ty, kteří jedou z Českých Budějovic sraz v 7:45 na nádraží ČD u kas. Odjezd vlaku v 8:09.

Pro ty, kteří se dopravují sami sraz v 8:45 na nádraží ČD Holubov. Auta zde necháváte a dál jdete s námi pěšky. Akce pro vás končí odchodem skupiny vedené Mgr. Cikánem do Č. Krumlova.

Odjezd z Českého Krumlova (nádraží ČD) před 15:00, předpokládaný příjezd do Č.B. před 16:00. Možno i dříve dle aktuální situace.

S sebou cca 100 Kč na vlak v drobných!

PÁTEK 23.12.2016

Vánoční prázdniny