Sportovní den 2016

Jak jste jistě všichni zaznamenali, měli prváci v listopadu Sportovní den. K mé velké radosti byla účast hojná a výkony obstojné (hlavně u třídy 1. NI, protože je často supluje skvělý tělocvikář).

Družstva namixovaná z žáků obou tříd se spolu střetla v nelítostném a nemilosrdném boji o čest, slávu a sladkou odměnu. Jména členů vítězného družstva kapitána Martina Gráfa budiž navždy zachována v paměti nás všech: Tereza Oborná, Lenka Oppolzerová, Karin Kašparová, Petra Jedličková, Karel Volman, Tomáš Rousek, Petr Bauer a Michael Brom.

Gratuluji…byli jste nejlepší.

Děkuji kolegovi Mgr. Petříkovi za spolupráci a všem zúčastněným za zdárný průběh akce.

MC

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube