ZHODNOCENÍ AKCE VALENTÝN

Po pátečním počítání, přerozdělování a doručování Vašich vzkazů pošťákem Emmou mohu s klidem říci, že se přece jen máme mezi sebou rádi a chováme se v úctě. Dokonce nejen my, zkrátka nepřišel ani automat na kávu.

V historicky prvním ročníku Valentýnské akce se sešlo celkem 45 valentýnek.  Dvacet čtyři z nich jste poslali kamarádům spolužákům ze všech tříd, bohužel kromě třídy 1. LI. Žáci 1. KB obdrželi valentýnku jednu, stejně jako osazenstvo tříd 3. GB, 3. FI a 4. DI. Na pomyslném třetím místě se se třemi valentýnkami umístila třída 2. JI, na druhém s osmi valentýnskými vzkazy 4. EB a tabulku vede třída 2. IB s devíti valentýnkami.

Jak jsem se již zmínila, automat se může těšit z jedné, stejně tak jako „kdokoli“, jelikož právě tak byla obálka nadepsána. I učitelský sbor posbíral slušnou řádku z nich, přesněji devatenáct z celkového počtu.

Chci poděkovat všem, kteří v sobě našli dost odvahy a této netradiční akce se zúčastnili. Příští rok ji určitě zopakujeme s ještě lepším výsledkem.

Děkuji.

Kateřina Cikánová Pánová

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube