Valentýn je tu!

Vzhledem k blížícímu se svátku svatého Valentýna a probíhajícím přednáškám o lásce, sexu a vztazích obecně, a protože (druhů) vztahů je mnoho, nejen ty partnerské, vyhlašuji na tento týden speciální akci.

Milá slova vždy potěší a nikdy jich není dost, a proto můžete během tohoto týdne až do pátku 12. 2. 2016 nepozorovaně vhazovat Vaše vzkazy do schránky u studijního oddělení a potěšit tak kamaráda, tajnou lásku, spolužáka, spolužačku či někoho z řad učitelů.

Vaše vzkazy prosím zalepte do obálky nadepsané jménem adresáta, číst je nebudeme, ale určitě je přepočítáme, abychom si udělali představu o tom, jak moc se mezi sebou máme rádi. Neotevřené obálky s Vašimi vzkazy ještě v pátek předáme právoplatným majitelům (adresátům).

Děkuji a těším se …

Kateřina Cikánová Pánová

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube