Londýn 2015

Konečně je to tu! Fotky z úžasného výletu do Londýna najdete nejen v naší fotogalerii na webu, ale i na naší FB stránce.

Pro připomenutí – ve dnech 8. – 13. 12. 2015 se 58 žáků naší školy zúčastnilo zahraničního vzdělávacího pobytu v Londýně, který byl zcela hrazen z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Během pobytu měli žáci možnost vidět a navštívit vybrané londýnské památky, např. Muzeum voskových figurín Madame Tussaud, Tower nebo Primark J. Kromě poznávání skvostů Londýna si žáci procvičili své jazykové dovednosti během výuky v jazykové škole Twin a při komunikaci v hostitelských rodinách, kde byli ubytováni. Žáci i učitelé si pobyt velmi užili!

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube