Vzdělání a řemeslo 2015

Vzdělání a řemeslo 2015 je úspěšně za námi. Na českobudějovickém výstavišti se vystřídalo na 10 000 návštěvníků a zájemců o středoškolské studium a my jsme rádi, že jsme ukázali, v čem jsme nejlepší! Pro ty, co neměli možnost být na místě, pořídili naši žáci neuvěřitelné množství  krásných fotek, tak rychle do fotogalerie!

A myslím, že i poděkování všem zúčastněným je na místě 🙂

„Děkuji všem zúčastněným žákům i kolegům za perfektní prezentaci naší školy na této akci. Obzvláště bych rád poděkoval Jakubu Kuchyňkovi a Tomáši Markovi za to, že se mnou vydrželi celé tři dny a odvedli opravdu veliký kus práce.“

MC

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube