Vzdělání a řemeslo 2015

Pro všechny, kteří by se rádi dozvěděli něco více o naší škole je zde právě probíhající prezentace středních škol „Vzdělání a řemeslo 2015“ na českobudějovickém Výstavišti. Připravili jsme pro Vás dva stánky, každý pro jeden z našich oborů – Informační technologie a Bezpečnostně-právní činnost. Najdete nás v pavilonu T (vchod u Tesca).

Ukážeme Vám nejnovější technologie, se kterými pracujeme při výuce – 3d tiskárna a 3d scanner; dostanete prostor zastřílet si v naší laserové střelnici nebo si osahat další zbraně, se kterými budete pracovat v rámci oboru BPČ.

Ajťáci si mohou zahrát CS GO a potrénovat tak své schopnosti na blížící se turnaj škol, který organizuje SŠIPS. Především je to pro Vás ta nejlepší příležitost, jak se v přátelské a neformální atmosféře dozvědět vše, co Vás zajímá o naší škole.

Naši učitelé jsou tu pro Vás každý den od středy 21. 10. do pátku 23. 10. 2015. Těšíme se na Vás!

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube