Vzdělání a řemeslo 2015

Pro všechny, kteří by se rádi dozvěděli něco více o naší škole je zde právě probíhající prezentace středních škol „Vzdělání a řemeslo 2015“ na českobudějovickém Výstavišti. Připravili jsme pro Vás dva stánky, každý pro jeden z našich oborů – Informační technologie a Bezpečnostně-právní činnost. Najdete nás v pavilonu T (vchod u Tesca).

Ukážeme Vám nejnovější technologie, se kterými pracujeme při výuce – 3d tiskárna a 3d scanner; dostanete prostor zastřílet si v naší laserové střelnici nebo si osahat další zbraně, se kterými budete pracovat v rámci oboru BPČ.

Ajťáci si mohou zahrát CS GO a potrénovat tak své schopnosti na blížící se turnaj škol, který organizuje SŠIPS. Především je to pro Vás ta nejlepší příležitost, jak se v přátelské a neformální atmosféře dozvědět vše, co Vás zajímá o naší škole.

Naši učitelé jsou tu pro Vás každý den od středy 21. 10. do pátku 23. 10. 2015. Těšíme se na Vás!