Survival 2015

Minulý víkend proběhl první, a jsme přesvědčeni, že ne poslední ročník Survival kempu2015 pod vedením Jindry Petříka a Michala Cikána. Přežití bylo jednoznačným cílem celé akce, ale o neopakovatelné zážitky šlo především. Zde je něco pro vás, kteří jste neměli to štěstí (odvahu) a nebyli u toho:

„V pátek 9. 10. 2015 v odpoledních hodinách se úplnou náhodou sešlo 9 odvážných dobrovolníků s plnými batůžky na českobudějovickém nádraží ČD.Když už jsme se tak sešli, řekli jsme si, že bychom spolu mohli něco podniknout. Nejdříve jsme si chtěli udělat výlet do Veselí nad Lužnicí, ale nakonec jsme vyrazili směr Zliv. Poté jsme se již ponořili do hlubokých lesů, spali v jehličí, opékali pstruhy, filtrovali vodu, lovili nože i boty z rybníků, smažili houbové pokrmy i fazole, lovili Branišovské strašidlo, potáceli se po polích zvrásněných hlubokou zimní orbou a povídali si o všem možném i nemožném. Moc se mi to líbilo. Díky kluci!“ MC

 

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube