Testování titulkovací aplikace pro Jihočeské divadlo

Ve středu 9. 9. 2015 se naši žáci zúčastnili exkluzivního testování nové titulkovací aplikace z dílny českokrumlovské firmy MANX Technologies, s.r.o.. Testování proběhlo v Jihočeském divadle a žáci měli unikátní možnost být svědky první fáze testu funkčnosti nové aplikace pro vyšší počet uživatelů. Ačkoli přesné výsledky testu zatím nejsou známy, pro nás je důležité, že naši žáci měli možnost být u toho, a pozorovat celý proces uživatelského testu zblízka. Především pro ajťáky to byla jistě cenná zkušenost, kterou mohou zúročit ve své budoucí profesi, a prozření, že chyby, poučíme-li se z nich, nás posouvají vpřed.

Děkujeme tímto všem zúčastněným a těšíme se na další spolupráci s MANX Technologies, s.r.o.!

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube