back-to-school

Vážení a milí rodiče, žáci a přátelé školy,

rádi bychom Vás s předstihem přivítali v novém školním roce 2015/2016!

Prázdniny jako již tradičně rychle utekly a s nimi se pomalu chýlí ke konci i léto. S nadcházejícím podzimem tak začíná nová cesta, na kterou se společně vydáváme. Přejeme Vám, abyste do nového školního roku vstoupili s chutí a nadšením, které bude provázeno nejen studijními a pracovními úspěchy, ale i radostí v osobním životě.

Tento rok bude již tradičně plný mimoškolních aktivit. Začínáme jako obvykle adaptačními kurzy, kterých se zúčastní žáci prvních a druhých ročníků, aby se lépe poznali a hned na úvod školního roku si užili co nejvíce zábavy a nasbírali nové vědomosti a schopnosti. Více o adaptačních kurzech se dozvíte na našem webu a FB stránce.

Během podzimu nás již tradičně čeká řada vědomostních a sportovních aktivit. I letos se můžete těšit na Mgr. Cikánem oblíbený Movember a akci „Mikuláš ve škole“. Čekají nás i zahraniční exkurze. Poslední den před Vánočními prázdninami se společně již po jedenácté vydáme na Kleť, abychom otestovali nejen týmového ducha školy, ale i naší fyzickou výdrž. Po celý rok budeme seznam školních i mimoškolních aktivit nadále aktualizovat a vymýšlet, jak co nejvíce zpestřit výuku a posunout se zas o kousek dál.

Doufáme, že nám zůstanete nadále věrni, a budete se s chutí zapojovat do dění ve škole i mimo ni. Uvítáme Vaši spolupráci i nápady a těšíme se na vše, co tento školní rok přinese!

S pozdravem

Pedagogický sbor SŠIPS