Adaptační kurzy BPČ a IT 2015

P1050766

Milí žáci 1. a 2. ročníků BPČ a IT,

zatímco si užíváte poslední pohodové prázdninové týdny, Vaši učitelé již zarputile vymýšlí, jak Vám připravit co nejlepší začátek nového školního roku a plánují program adaptačních kurzů.

Jak víte, pojedeme na již tradičně zavedená místa, a sice Chata Lanovka pro obor BPČ a Chata Cihelna pro obor IT. Chata Lanovka se nachází ve městě Lipno nad Vltavou. Chata Cihelna je na Zadově v krásné krajině Šumavy. Naši meteorologové nám slibují krásné slunečné počasí. J

Kde bude sraz?

Obor BPČ má sraz dne 1. 9. 2015 v 7:45 hod na hlavním vlakovém nádraží v Českých Budějovicích u automatů na kávu, neboli v hlavní hale, kde se nachází cedule ODJEZDŮ vlaků. Žáci oboru BPČ jedou vlakem z Českých Budějovic do stanice Lipno nad Vltavou a pak pěšky 2km k chatě.

Obor IT má sraz dne 1. 9. 2015 v 7:40 hod na parkovišti u Rádia Faktor – ulice U Tří lvů (za DK Metropol). Žáci oboru IT jedou autobusem do Chaty Cihelna na Zadově.

Detailní program adaptačních kurzů se dozvíte v jejich průběhu. V rámci adaptačních kurzů proběhne také:

  • představení třídních učitelů
  • seznámení se školním řádem a harmonogramem školního roku 2015/2016
  • předání rozvrhů a karet ke vchodovým dveřím (záloha 100Kč)
  • školení o bezpečnosti práce a požární ochraně
  • společná fotografie

Žáci oboru BPČ se mohou dále těšit na rozmanitou fyzickou aktivitu, kurz první pomoci i nejrůznější hry, při kterých se projeví vaše schopnosti, dovednosti a vědomosti. Doprovázet vás budou Mgr. Petra Klimešová, Mgr. Michal Cikán, Bc. Jindřich Petřík a Dita Schönbeková, M.A.

Žáci oboru IT mají slíbeny nejrůznější seznamovací hry, vycházky po okolí a prohloubení ajťáckých dovedností a schopností pod vedením Mgr. Václava Albrechta, Mgr. Jany Mandryszové, Mgr. Víta Barabáše a Ing. Ivana Janotky.

Co s sebou?

Kompletní seznam věcí, které musíte a můžete mít s sebou a souhrnné informace o AK, naleznete pod příspěvkem. Připomínám, že adaptační kurzy měly být uhrazeny do 15. 8. 2015. Ti, kteří tak ještě neučinili, prosím o zaplacení co nejdříve, a to platbou na účet školy, který najdete na našem webu. Variabilní symbol je číslo vaší Smlouvy o výuce.

Nezapomeňte přibalit dobrou náladu, chuť poznat nové lidi, spolupracovat a učit se novým věcem! Těšíme se na vás, doufejme v plném počtu, a přejeme zážitky nabytý poslední prázdninový týden!

Petra Klimešová za BPČ a Václav Albrecht za IT

SEZNAM VĚCÍ, KTERÉ SI MUSÍTE VZÍT S SEBOU NA AK

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube