Paintball 2015

Jak proběhl paintball? Přežili jsme? 🙂

Poslední den školy se uskutečnilo již tradiční střílení barevnými kuličkami, které mnozí přítomní zřejmě pojali jako ideální příležitost jak si vyřídit účty s oblíbenými pedagogy. Důkazem toho byla hojná účast předčící všechna očekávání a fakt, že všechny zásahy jsem schytal do zad. Tedy až na jeden. Ten šel přímo do obličeje. Takže díky Aleši a díky Misi. Těším se na další školní rok a doufám, že vás budu učit.

Jinak hodnotím akci jako mimořádně vydařenou. Myslím, že jsme si to všichni pořádně užili. Snad proto jsme nikdo nestihl v lítém zápalu boje ani fotit. Na závěr chci poděkovat kolegům Petříkovi a Klimešové za příkladné osobní nasazení, které nemalou měrou přispělo ke zdárnému průběhu akce.

Za rok bude odveta. Já se vrátím.

MC

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube