Exkurze do Prahy

Minulou středu se uskutečnila dlouho plánovaná a očekávaná exkurze do Prahy. Navštívili jsme Švandovo divadlo, kde jsme zhlédli představení Hamlet, podnikli krásnou procházku Prahou a prohlédli si Národní divadlo od sklepa až po půdu. Jak se výlet líbil žákům?

Ve středu 10. 6. 2015 jsme jeli na výlet do Prahy. Odjezd byl naplánovaný na 7. hodinu ranní. Ráno jsme se všichni sešli na autobusovém nádraží v Mercury. Doprovod nám dělala naše třídní učitelka paní Veberová, která celý výlet zorganizovala. Autobusem jsme však nejeli sami, jeli s námi studenti z Česko – anglického gymnázia za doprovodu jejich učitele pana Vebera /pouhá shoda jmen/.

Začátek výletu byl zpestřen vypjatou situací, kdy se opozdili dva naši spolužáci. Místo na nádraží na nás čekali před školou! Naštěstí doběhli jen s mírným zpožděním, takže to nezasáhlo do našeho harmonogramu. Po těžším ránu šlo nakonec vše hladce, cesta byla příjemná a rychle ubíhala. Krásné a slunné počasí umocnilo pohodu naší cesty.

Sice jsme do Prahy přijeli o trochu déle, než bylo plánováno, avšak do Švandova divadla jsme přišli včas a stihli jsme představení Hamleta. Výlet jsme si všichni moc užili a máme na něj jen ty nejlepší vzpomínky.

Jakub Kuchyňka, 2. GB

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube