Dny otevřených dveří

Děkujeme všem, kdo jste se k nám přišli podívat. Dnem 11. 3. 2015 skončily Dny otevřených dveří pro tento školní rok. Příští školní rok se budeme těšit na další nové uchazeče!

IMG_9911f

Objevte naší školu v provozu každou středu od 14:30 do 17:00 hodin!

Vážení rodiče a možní žáci, přijďte nasát atmosféru naší školy. Přijďte klidně opakovaně, vždy ve středu. Naši pedagogové na Vás budou čekat od půl třetí odpoledne až do sedmnácti hodin. DOD je tu pro každého do termínu odevzdání přihlášek na střední školy. Naši školu Vám ukážeme kdykoli, stačí nás kontaktovat. Těšíme se na Vás!
Mgr. Katka Cikánová Pánová,
ředitelka školy

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube