První pomoc při střelných poraněních

Ve středu 11. 2. 2015 měla maturitní třída 4. BB první tři vyučovací hodiny speciální výuku zaměřenou na první pomoc při střelných poraněních. Odborného výkladu se s nadšením sobě vlastním ujali Bc. Petřík a Mgr. Cikán. Nejdříve byla promítána prezentace fotografií reálných zranění různých částí těla způsobených střelnými zbraněmi. Poté jsme se věnovali praktickému nácviku resuscitace, rozboru obsahu běžných lékárniček a vysvětlování co na co použít. Na závěr Bc. Petřík namaskoval dobrovolné figuranty a ostatní žáci jim měli poskytnout pokud možno účinnou pomoc. Akce se báječně vydařila a mám z ní dobrý pocit.

MC

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube