Microsoft – Studentské Trenérské Centrum

Dne 5. Prosince 2014 jsme se zúčastnili (Daniel Kotrč, Tereza Králová, Jana Čechová, Martin Sládek, Dominik Nečas) krajského výběru studentů do programu Microsoft – Studentské Trenérské Centrum, který se konal na Gymnáziu Česká 64. Když se všichni účastníci sešli, bylo nám vysvětleno, jak bude krajský výběr probíhat. Výběr se konal stylem pohovoru, přičemž byla určena porota o čtyřech členech, která vybírala 5 postupujících uchazečů.


Ze začátku byla nálada mírně napjatá, ale po nějaké době se uvolnila. Porota si nás k sobě postupně zvala a vyptávala se na otázky typu: co od programu STC očekáváte, co chcete dělat po škole apod. Část pohovoru probíhala v anglickém jazyce. Mezitím, co jsme čekali, než se dostaneme na řadu nebo na ukončení výběru, nám pouštěli filmy. Když porota propustila posledního účastníka, tak se chvíli radili a potom přišli vyhlásit postupující účastníky. Mezi postupující účastníky se dostal Daniel Kotrč (2.FI). Gratulujeme…

Tereza Králová (3.DI)

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube