Movember 2014

Movember je v plném proudu a není jen o měsíci s knírem a o vyšší publicitě mužského zdraví, ale také
o nadhledu a party live. My jsme si užili naší Movember party minulý čtvrtek, tedy 6. listopadu.

Začali jsme nenápadně. Někteří přišli s více či méně předpěstovaným knírkem, někteří zapojili svou kreativitu a knírek si vyrobili například z papíru. A ostatní zapojili především svou fantazii a knírky si nakreslili. Malé, velké, zatočené, rovné, dlouhé až dalo by se říci k popukání. Pak už jsme jen čekali kam si Movember najde cestu.

Vše vypuklo o velké přestávce. Ze školního rozhlasu se místo zvonění ozval song „Kníra mám“ od Těžkého Pokondra, který je hymnou letošního svátku mužského zdraví, a pak už se všichni jen náramně bavili. V průběhu dne jsme mohli Movember najít na cvičných maturitách čtvrtých ročníků nebo na robotech při robotice. Jen škoda, že na sebeobranu dámám nevydržel. Těšili jsme se na drsňácké sebeobránkyně.

Doufáme, že se najdou odvážní jedinci, kteří si knírka ponechají po celý měsíc. Ostatním děkujeme za účast a výbornou náladu.

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube