Gratulace nejlepšímu týmu FL!

Dnes 5. 11. 2014 se uskutečnil turnaj středních škol v sálovém fotbale. Tým vedený Ondrou Cikánem předvedl kolektivní výkon a umístil se na krásném prvním místě, které zajišťovalo postup do dalšího kola. Tým složený převážně z žáků oboru Informační Technologie měl od začátku jasný cíl.

Po loňském ročníku kluci chtěli jednoznačně postoupit do dalšího kola a jejich výkony tomu od začátku odpovídaly. V prvním zápase se chlapci utkali s výběrem Českého reálného gymnázia, které vyprovodili debaklem 10 : 0. Do druhého utkání jsme vstoupili s dobrou náladou a ještě větší odhodlaností vyhrát. Utkali jsme se se SŠ OSaP (Kněžkodvorská). Po poločase se zdálo být vše rozhodnuto, ale slabou chvilku si vybrala první pětka, která během 2 minut dostala 3 góly a stav byl z ničeho nic jen o jednu branku ve prospěch SŠIPS. Svojí sílu ale následně ukázala druhá pětka, která stav utkání přiklonila na naší stranu a tento výsledek jsme si v klidu pohlídali. Zápas skončil jasným výsledkem 9 : 4 v náš prospěch.

Po tomto zápase jsme už měli postup jistý. Pro třetí poslední zápas na nás čekala VOŠ, SPŠ Automobilní. Ani tato škola neuměla kluky porazit. Zápas skončil výsledkem 6 : 2, což nám zaručilo první místo a celkové skóre 25 : 6. Celý tým pracoval jako kolektiv a kluci se fotbalem vyloženě bavili.

Tým: Hotový Ondřej, Hotový Jakub, Kopecký Jakub, Juroš Martin, Dědič Ondřej, Houska Jan, Popelka Martin, Přemil David, Otepka Matěj, Daniel Robert.
Trenér: Cikán Ondřej

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube