Pohár Josefa Masopusta 2014/2015

Žáci Hotový Jakub (3.EB – brankář), Hotový Ondřej (3.DI), Kopecký Jakub (3.EB), Popelka Martin (3.DI), Juroš Martin (1.JI – 2 góly), Dědič Ondřej (4.CI), Houska Jan (4.CI – 1 gól), Hronek Michal (1.JI), Vacl Aleš (2.GB – 2 góly), Otepka Matěj (2.FI – 2 góly), Přemik David (1.JI), Rubick Jiří (2.GB), Lávička Petr (1.IB) a Daniel Robert (2.GB) pod vedením učitele Vladimíra Čížka reprezentovali naši školu na Poháru Josefa Masopusta. Získali stejný počet bodů jako vítěz skupiny, ale bohužel k postupu jim chyběl pouze jeden vstřelený gól. Držíme palce v turnaji: Středoškolská futsalová liga. Gratulujeme.

Vaše SŠIPS

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube