Veronika Kodlová vyrazila pro výhru „SPRÁVNÝM SMĚREM“

verca1   verca2

V únoru letošního roku vyhlásila Národní protidrogová centrála SKPV Policie České republiky soutěž v tvorbě plakátu s protidrogovou tématikou – „Správným směrem“.

Ze SŠIPS se soutěže zúčastnily celkem čtyři žákyně. Jediné z nich, Veronice Kodlové, žákyni 1. GB, se podařilo získat ocenění. Umístila se na třetím místě v rámci celé České republiky. Osobně se zúčastnila slavnostního vyhlášení výsledků, které se konalo 2. června v Jihočeské vědecké knihovně. Domů si kromě diplomu a medaile odnesla jako cenu nový tablet.

Verče moc gratulujeme a budeme se těšit na její další úspěchy!

Žáci a učitelé SŠIPS

    

Bakaláři
Obědy
Pod povrchem
Časopis Žižkovi Voči Dreamspark
Email
Facebook
Youtube
Bakaláři Obědy Pod povrchem Časopis Žižkovi Voči Dreamspark Email Facebook Youtube